AudioShow 2015

 

Już po raz trzeci będziemy prezentować Państwu nasze dokonania. Podobnie jak w latach poprzednich będą to wzmacniacze hybrydowe wraz z dedykowanymi do nich zespołami głośnikowymi. Zaprezentujemy kolejną odsłonę wzmacniaczy linii A i B przedstawionych w roku ubiegłym oraz nowe zespoły głośnikowe. Uzyskaliśmy krótszą odpowiedz impulsową w zakresie niskich częstotliwości, szerszą bazę i znacznie więcej szczegółów.

Nadal dążymy do naszego podstawowego celu, jakim niezmiennie jest dźwięk, który pamiętamy z koncertów i uzyskanie go z pojedynczej końcówki mocy współpracującej z zespołem wielogłośnikowym. Efekt naszych przemyśleń będzie można nie tyko usłyszeć, ale także zobaczyć oglądając wybrane fragmenty naszych ulubionych koncertów.

Zagramy nie tylko z płyt CD i DVD ( koncerty), ale także po raz pierwszy z czarnej, analogowej  płyty. Źródłem tego ostatniego dźwięku będzie  gramofon Unitry w którym wymieniliśmy wkładkę, silnik i zasilacz. Oczywiście nie ograniczymy się wyłącznie do prezentacji swoich propozycji, chętnie posłuchamy także muzyki z płyt, które Państwo przyniesiecie ze sobą.