Audio Show 2015 - ASC Pentoda

ASC Pentoda
Przejdź do treści

Audio Show 2015

Audio Show 20015

   Już po raz trzeci będziemy  prezentować Państwu nasze dokonania. Podobnie jak w latach poprzednich  będą to wzmacniacze hybrydowe wraz z dedykowanymi do nich zespołami  głośnikowymi. Zaprezentujemy kolejną odsłonę wzmacniaczy linii A i B  przedstawionych w roku ubiegłym oraz nowe zespoły głośnikowe.  Uzyskaliśmy krótszą odpowiedz impulsową w zakresie niskich  częstotliwości, szerszą bazę i znacznie więcej szczegółów.
  
   Nadal dążymy do naszego  podstawowego celu, jakim niezmiennie jest dźwięk, który pamiętamy z  koncertów i uzyskanie go z pojedynczej końcówki mocy współpracującej z  zespołem wielogłośnikowym. Efekt naszych przemyśleń będzie można nie  tyko usłyszeć, ale także zobaczyć oglądając wybrane fragmenty naszych  ulubionych koncertów.
  
   Zagramy nie tylko z płyt CD i DVD ( koncerty), ale także po raz pierwszy z czarnej, analogowej  płyty. Źródłem tego ostatniego dźwięku będzie  gramofon  Unitry w którym wymieniliśmy wkładkę, silnik i zasilacz. Oczywiście nie  ograniczymy się wyłącznie do prezentacji swoich propozycji, chętnie  posłuchamy także muzyki z płyt, które Państwo przyniesiecie ze sobą.
A www.6moons.com widział to tak:

Another fun room  just as it had been two years ago was  the ASC Pentoda  space. The  two men behind this company  want to bring back the fun of  the 70s when  they had worked in the professional audio sector. Sitting  on the floor and playing  CD or DVD one after the other from vintage but  buffed-up equipment made everyone here happy. Communication was via  hands and feet which merely added to all the fun.  This year their  loudspeakers had American Beyman drivers  and a Russian Alphard  subwoofer—now that was friendly international cooperation!—with a  different treble horn. The construction still looked  DIY but the sound  was really enjoyable and vibrant. We loved spending some time here.


ASC Pentoda jest małą grupą przyjaciół i tak naprawdę jest to nasze hobby, któremu od lat poświęcamy każdą wolną chwilę. Czy będzie to także nasz sposób na życie czas pokaże, jak na razie takich planów nie ma. W każdym razie realizujemy nasze własne koncepcje poparte wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu sprzętu Hi-End. Tu chcielibyśmy wspomnieć ś.p. inż. Andrzeja Paluta naszego mentora bez którego nawet by nam to do głowy nie przyszło .
Wróć do spisu treści