Audio Show 2022 - ASC Pentoda

ASC Pentoda
Przejdź do treści

Audio Show 2022

Audio Show 2022

        Całkiem nowe kolumny, choć koncepcja została ta sama, czyli zestaw trzyelementowy ze względów praktycznych. Całość waży 72 kg i podniesienie tego, jako jednego modułu jest dla mnie po prostu niemożliwe, nie mówiąc już o zniesieniu ze schodów. Wszystko zostało zaprojektowane od nowa. Zmieniłem całkowicie koncepcję zasilania zestawu i oczywiście  część głośników. Obecnie kolumny mogą pracować w układzie single-wire, dual-wire i dual-amp. Największe nadzieje pokładałem naturalne w układzie dual-amp. Niestety wymagana precyzja wyregulowania dwóch wzmacniaczy na jednym kanale okazała się zbyt pracochłonna, jak na uzyskany efekt, więc dalej gramy single-wire, ale potencjał oczywiście jest. Gramy już od kilku ładnych tygodni bez żadnych zmian. Dźwięk jest mocny, przestrzenny, scena niesamowita.

Zagramy trochę Rocka, dużo naszego ulubionego Jazzu, a i dla Celinki nie zabraknie miejsca. Oczywiście zagramy także to, co Państwo przyniesiecie, tylko prosimy bez przesady, bo też mamy własne płyty.

Gramy jak zwykle na wspaniałym wzmacniaczu hybrydowym kolegi Romana z Malborka, bo lepszy nie istnieje. No może tak nie do końca, lepszy jest w drodze. Kolega  Roman pracuje i być może premiera będzie na AS2022, czyli tak naprawdę nie do końca wiemy na czym zagramy, ale na pewno będzie to wzmacniacz kolegi Romana z Malborka.

 Oczywiście dla spragnionych kawa z ekspresu i herbata też się znajdzie.

Very little information about this room other than the owner Jan Zaorski makes it all himself and it is not for sale.
I absolutely love this kind of stuff. Pure passion for the sake of it!
ASC Pentoda jest małą grupą przyjaciół i tak naprawdę jest to nasze hobby, któremu od lat poświęcamy każdą wolną chwilę. Czy będzie to także nasz sposób na życie czas pokaże, jak na razie takich planów nie ma. W każdym razie realizujemy nasze własne koncepcje poparte wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu sprzętu Hi-End. Tu chcielibyśmy wspomnieć ś.p. inż. Andrzeja Paluta naszego mentora bez którego nawet by nam to do głowy nie przyszło .
Wróć do spisu treści